+383 49 731 463 / +383 49 731 967info@eximtex.com ==> Orari i punes: H-P 8-12 dhe 13-16 si dhe SH 8-13 <==

(Shqip) Batanije

(Shqip) Batanije të ngrohta ,

Material i certifikuar , 80% polyester 20% viscoze

Categories: ,

Description

Sorry, this entry is only available in Albanian.

Additional information

Dimenzioni

150X200

Color

E bardhe, E kalter