+383 49 731 463 / +383 49 731 967info@eximtex.com ==> Orari i punes: H-P 8-12 dhe 13-16 si dhe SH 8-13 <==

(Shqip) Kemishe 133

(Shqip) Kemishe per meshkuj

SKU: Kemishe133 Categories: , ,

Description

Sorry, this entry is only available in Shqip.

Additional information

Masa

M, L, XL, XXL

Color

E bardhe, E gjelbert